• Taśmy Brother TZe-PR Premium

Taśmy Brother TZe-PR Premium to produkty przeznaczone do tworzenia pięknych i trwałych ozdób. Materiał, z którego są wykonane dają gwarancję wytrzymałości nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Nie straszne im działanie wody, wilgoci, substancji chemicznych czy bardzo agresywnych promieni UV. Taśmy TZe-PR będą wyglądać perfekcyjnie nawet z upływem czasu.

Produkty te doskonale nadają się do tworzenia produktów diy. Ich wyjątkowy kolor idealnie sprawdzi się do projektowania kartek okolicznościowych, ozdobnych pudełek czy oznaczaniu przestrzeni wokół siebie. Są bardzo odporne więc mycie w zmywarce, wycieranie detergentami nie jest im straszne.

Produkty te doskonale nadają się do oznaczania elementów wyposażenia, oznaczenia sprzętu i  nadrukowania istotnych dla bezpieczeństwa personelu symboli. Czy element wymagający oznaczenia jest narażony na stałe oddziaływanie ekstremalnych temperatur? To dla taśmy z serii Brother TZe-PR Premium żaden problem. Niezwykle wytrzymały klej jest odporny na działanie temperatury nawet 90 stopni Celsjusza.

Dla wygody oznaczenia i możliwości wielokrotnego zastosowania taśm Brother TZe-PR Premium w swojej firmie produkty dostępne są w kilku kolorach przez biały, srebrny a nawet złoty z brokatem. Taśmy do zadań specjalnych marki Brother to produkty dedykowane dla modeli drukarek P-Touch, dzięki czemu najwyższa jakość i szybkość wydruku jest gwarantowana. 

  • Rozpocznij od wyboru parametrów