Tekst tytułu
  • Winylowe

  • Parametry

Taśmy Rhino Winylowe

W naszym sklepie znaleźć można bogaty asortyment materiałów eksploatacyjnych do drukarek DYMO Rhino. W tej kategorii prezentujemy ofertę taśm do modelu Rhino sygnowanych przez producenta.

Winylowe taśmy Rhino znajdują zastosowanie do opisu krzywych i zaokrąglonych powierzchni, przewodów i okablowań, ale również powierzchni płaskich i równych. Przygotowaliśmy asortyment taśm o różnej szerokości oraz kolorystyce.

Dlaczego taśmy winylowe od DYMO to świetny wybór?

DYMO to światowy producent, który cieszy się uznaniem klientów na całym świecie. Produkty tej marki zyskują pozytywne opinie klientów także w naszym sklepie. Taśmy winylowe Rhino charakteryzuje się wysoką odpornością na promieniowanie UV, działanie substancji chemicznych, wilgoć oraz niskie i wysokie temperatury. Ich zaletą jest również mocny klej i duża elastyczność. Taśmy sprzedawana są w kasetach, które są niezwykle proste w wymianie.

Warto zaznaczyć, że materiały eksploatacyjne do drukarek etykiet mają ogromne znaczenie dla zapewnienia najwyższej jakości pracy urządzenia. Modele, które oferujemy, są kompatybilne z drukarkami RhinoPro oraz LaberManager. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu!