Etykiety możemy tworzyć na wiele sposobów w zależności od posiadanego modelu drukarki. Niektóre urządzenia pozwalają na uzupełnienie treści w gotowych szablonach za pomocą klawiatury, a inne możemy połączyć z komputerem i projektować własne etykiety z poziomu programów wchodzących w skład MS Office tj. Word, Excel. Istnieje jednak jeszcze jedno rozwiązanie, które pozwala na przyspieszenie pracy. Jest nim aplikacja mobilna Brother P-touch Design & Print, o której opowiemy w tym artykule rozpoczynającym cykl o aplikacjach do tworzenia etykiet.
Zauważyłeś, że sklepy internetowe po pandemii Covid-19 rozpoczęły zupełnie nową erę w handlu? E-commerce rządzi, a przy okazji odchodzi od półśrodków i chałupniczych metod. Dotyczy to również pakowania i adresowania przesyłek – przy zwiększonych obrotach każda oszczędność czasu przygotowania paczki przekłada się na większe obroty. Jesteś gotowy, by przestawić się na nowe, profesjonalne metody? Sprawdź, dlaczego nie stać Cię na połowiczne rozwiązania i przygotuj się do prawdziwej ofensywy w sprzedaży online.
Catering dietetyczny już na stałe wpisał się w krajobraz naszej gastronomii. To nie tylko sposób na wygodne posiłki z dostawą pod wskazany adres, ale również plan na racjonalne żywienie, dostosowane do trybu życia i rodzaju wykonywanej pracy. Jak do diety pudełkowej przekonać nowych klientów? Po opracowaniu przepisów i receptur warto zwrócić uwagę na etykiety i opakowanie – które nie tylko zapewni porcji jedzenia solidne przechowywanie i bezpieczny transport, ale także stanie się najlepszą reklamą Twoich produktów i planów dietetycznych.
Poniższa rozpiska w przystępny sposób tłumaczy różnice pomiędzy taśmami DYMO Rhino. Dzięki niej dowiesz się jakie taśmy najpieje sprawdzą się do zadania jakie masz do wykonania.
Od grudnia 2019 r. obowiązuje nowe prawo obowiązujące w całej Unii Europejskiej, dotyczące systemu kontroli zdrowia roślin. W tym zapis najbardziej zmieniający rzeczywistość, nakładający na profesjonalne podmioty – zwłaszcza producentów i pośredników w obrocie handlowym – obowiązek zaopatrzenia materiału wprowadzanego do obrotu w tzw. paszporty roślin. W praktyce zupełnie zmienia to sytuację ogrodników produkujących rośliny ozdobne w doniczkach do wysadzania w gruncie, a nawet sadzonek, którzy do tej pory upłynniali swój towar we własnych gospodarstwach lub na giełdzie czy miejscowym bazarze.