Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Zmiana języka

Restauracja Steak House Evil

2021-12-17
Restauracja Steak House Evil

Pora taka, kiedy wszyscy powoli uciekamy myślami do wigilijnych potraw, takich jak kapusta z grochem czy barszcz z uszkami... My jednak zabierzemy Was w stronę historii o soczystych stekach, gdzie Szef Steak House EVIL Piotr “Timi” Piotrowski opowiada o projekcie, jaki zrealizowaliśmy i jak drukarki etykiet pomagają mu w organizacji pracy w biznesie gastronomicznym. Poczytajcie, co sam Szef ma do powiedzenia na ten temat :)

No więc jak to się zaczęło?

Czas pandemii to czas wysyłek i posiłków na wynos. Dla restauracji była to jedyna szansa na przetrwanie tej sytuacji i utrzymanie się na rynku gastronomicznym. Zaczęliśmy ten temat już w roku 2020. Nie mieliśmy wcześniej profesjonalnych etykiet cateringowych na nasze steki do sprzedaży i na „odbiór własny”. W tym okresie okazały się bardziej potrzebne niż dotychczas.

Tworzyliśmy je sami na białych etykietach samoprzylepnych na rolce. Używaliśmy kolorowej pieczątki i wpisywaliśmy ręcznie datę, a to wydłużało czas jaki potrzebowaliśmy na skompletowanie zamówień. Do tego dochodził jeszcze tzw. czynnik ludzki. Nie zawsze był na to czas, jak to w restauracji bywa, przez co przesyłki się opóźniały.

Na szczęście z pomocą strefadrukarek.pl uzbroiliśmy się w drukarki, które świetnie sprawdzają się m.in. w cateringu: Brother QL-1100 i Brother QL-810W z etykietami samoprzylepnymi, które usprawniły znacznie ten proces.

Dzięki temu klienci dostają profesjonalnie oznaczony produkt i na czas :) Jeżeli chodzi o kontakt i podejście osoby „prowadzącej” do Klienta, to Pan Marek wprowadził nas sprawnie i szybko w temat etykiet :) Sam proces konfiguracji naszego Maca z etykieciarką przebiegł zaskakująco szybko :) Goście ze strefadrukarek.pl mają specjalną ofertę, która jest dedykowana takim rozwiązaniom. Co jest fajne to nie tylko sprzedadzą wam drukarki z zapasem etykiet, ale też gotowy system dopasowany do Waszej sytuacji i pomogą w uruchomieniu. I to wszystko zdalnie!

Po więcej opcji zajrzyjcie do ich ofert, na pewno znajdziecie coś dla siebie, np. zaprojektowanie etykiet z własnym kolorem, na których można wykorzystać własne logo i inne informacje. Nic trudnego, pracę usprawnia i zostaje więcej czasu dla steków :) Już w dniu otrzymania przesyłki byliśmy w stanie naklejać właściwe etykiety na steki! Dlatego dziękujemy firmie za podejście do naszych problemów i szybkie zaradzenie im. Polecamy gorąco strefadrukarek.pl

Nasza ocena to jak najbardziej 5/5!

~ pozdrawiam Timi

Facebook: Restauracja Steak House Evil

www: evil.com.pl

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2021
pixel