Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Porady

W tym miejscu znajdziesz cenne informacje, które będą pomocne przy wyborze najlepszej drukarki dla Ciebie.

Na czym polega druk termotransferowy
Wyjaśnialiśmy już czym jest druk termiczny, a teraz przyszła pora, aby wziąć na warsztat technologię druku termotransferowego i tym samym rozwiać wszelkie wątpliwości. Na czym ta technologia polega, czym jest taśma barwiąca (potocznie zwana kalką) i jakie ma zastosowanie? Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
Jak wybrać czytnik kodów kreskowych?
Czym różnią się czytniki kodów kreskowych? Interfejsy i źródła światła. Bardzo często otrzymujemy pytania, czym różnią się czytniki kodów kreskowych, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego skanera. Postanowiliśmy więc napisać artykuł, w którym wyjaśniamy, co jest kluczowe podczas wyboru właściwego czytnika. Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
Jak przygotować sklep e-commerce na Black Friday?

Czarny Piątek to dzień wielkich wyprzedaży, który dotarł do naszego kraju zza oceanu, a konkretnie ze Stanów Zjednoczonych. W pierwotnych założeniach wiązał się z dużymi promocjami i wietrzeniem magazynów w centrach handlowych. Sklepy internetowe natomiast zaczęły przygotowywać specjalne okazje dla swoich klientów i tak powstał Cyber Monday. Jednak właściciele e-commerce szybko zorientowali się, że nie warto czekać na swoją kolej do poniedziałku, gdy klienci szturmują sklepy stacjonarne. Zaczęli więc uruchamiać swoje akcje promocyjne w ten kulminacyjny punkt handlowy w roku, który od kilku lat rozszerza się na cały tydzień okazji zakupowych—Black Week.

Czytaj więcej
Taśma czy etykieta? Różnice i zastosowanie.

Tym wpisem otwieramy cykl artykułów na temat materiałów eksploatacyjnych do drukarek etykiet. Rozpoczniemy od podstaw, czyli jakie są różnice między taśmą a etykietą? Czy tych określeń możemy używać zamiennie? Kiedy lepiej zastosować taśmę, a kiedy etykietę? Te pytania najczęściej nurtują osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z drukarkami etykiet.

Czytaj więcej
pixel