Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wszystkie kategorie

Na czym polega druk termotransferowy
Wyjaśnialiśmy już czym jest druk termiczny, a teraz przyszła pora, aby wziąć na warsztat technologię druku termotransferowego i tym samym rozwiać wszelkie wątpliwości. Na czym ta technologia polega, czym jest taśma barwiąca (potocznie zwana kalką) i jakie ma zastosowanie? Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
Jak drukować etykiety cenowe zgodne z dyrektywą Omnibus?

Ten wpis blogowy powstał w odpowiedzi na autentyczny problem, z jakim zwróciła się do nas nasza znajoma-Basia, prowadząca stacjonarny sklep odzieżowy. Jesteśmy pewni, że takim problemem boryka się więcej przedsiębiorców prowadzących sklep stacjonarny, dlatego tym wpisem odpowiadamy, jak w prosty i tani sposób kieszonkowe etykieciarki mogą pomóc w wypełnianiu obowiązków, które z nowym rokiem wprowadził szereg zmian w zakresie prawa konsumenckiego, w tym w zakresie prezentacji cen.

Czytaj więcej
Jak wybrać czytnik kodów kreskowych?
Czym różnią się czytniki kodów kreskowych? Interfejsy i źródła światła. Bardzo często otrzymujemy pytania, czym różnią się czytniki kodów kreskowych, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego skanera. Postanowiliśmy więc napisać artykuł, w którym wyjaśniamy, co jest kluczowe podczas wyboru właściwego czytnika. Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
Połączył miłość do psów z pomysłem na biznes.
W 2021 roku założył sklep na Allegro ze smakołykami i akcesoriami dla miłośników czworonogów. Stworzył go z myślą o potrzebach pupili i ich właścicieli, stawiając przy tym pierwsze kroki w świecie sprzedaży internetowej. Filip postanowił podzielić się wiedzą i nabytym już doświadczeniem w sferze budowania sprzedaży online. Zwraca uwagę na to, w co warto zainwestować na początku tej drogi. Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
Drukarka etykiet dla elektryka - jaką wybrać?
Czym kierować się przy wyborze drukarki etykiet dla elektryka? Porady Krzysztofa Cembala “Automatyka Krzycha” Jesteś elektrykiem, który szuka rozwiązań na usprawnienie swojej pracy na zleceniach? Jednym z takich sposobów jest dobranie idealnej drukarki etykiet do swoich potrzeb. Jak wiadomo, nie tylko umiejętności i wiedza mówią o naszym profesjonalizmie, ale także urządzenia, z których korzystamy podczas pracy. Właśnie dlatego zapytaliśmy Krzysztofa Cembala, znanego w internecie jako Automatyka Krzycha, o to, co według niego powinien mieć profesjonalny elektryk na każdym zleceniu.Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
Założyła świeczkowy biznes podczas pandemii. Wywiad z Annairda Candles

Prowadzi sklep internetowy z ręcznie robionymi świecami sojowymi annairda.pl, a na TikToku kulisy jej biznesu obserwuje ponad 111 tysięcy osób. Poznajcie Annairda Candles, czyli Adriannę Pasternak - kobietę, która nigdy nie myślała, że osiągnie taki sukces w e-commerce. Jak zaczęła się jej przygoda ze sprzedażą internetową, jak to wygląda od kuchni i jakie narzędzia pozwoliły jej rozwinąć skrzydła? Przeczytaj wywiad z serii #KobietySukcesuEcommerce!

Czytaj więcej
Słodki świat e-commerce. Wywiad z CandyWorld.pl
Słodkie marzenia przekształciła w lokalny biznes, a tym, co pomogło jej rozwinąć sklep internetowy, była pandemia. CandyWorld na swoim TikToku pokazuje kulisy pracy karmelarza, a jej filmiki regularnie ogląda prawie milion użytkowników. Jeśli masz apetyt nie tylko na słodycze, ale także na własny biznes e-commerce, koniecznie przeczytaj pierwszy wywiad z naszej nowej serii #KobietySukcesuEcommerce!
Czytaj więcej
Jak drukować czytelne kody QR? - Case Study GreenWay
Wiele dużych firm zaufało naszym rozwiązaniom. W tym wpisie przedstawiamy odczucia największej sieci stacji ładowania samochodów, czyli GreenWay. Jak sami mówią: “Dążymy do tego, aby korzystanie z pojazdów elektrycznych było realną i preferowaną opcją transportu dla wszystkich ludzi…”, dlatego ważne jest dla nich konkretne rozwiązanie problemu. Czego potrzebowali?
Czytaj więcej
Jak przygotować sklep e-commerce na Black Friday?

Czarny Piątek to dzień wielkich wyprzedaży, który dotarł do naszego kraju zza oceanu, a konkretnie ze Stanów Zjednoczonych. W pierwotnych założeniach wiązał się z dużymi promocjami i wietrzeniem magazynów w centrach handlowych. Sklepy internetowe natomiast zaczęły przygotowywać specjalne okazje dla swoich klientów i tak powstał Cyber Monday. Jednak właściciele e-commerce szybko zorientowali się, że nie warto czekać na swoją kolej do poniedziałku, gdy klienci szturmują sklepy stacjonarne. Zaczęli więc uruchamiać swoje akcje promocyjne w ten kulminacyjny punkt handlowy w roku, który od kilku lat rozszerza się na cały tydzień okazji zakupowych—Black Week.

Czytaj więcej
Jak podłączyć drukarkę AIMO AM246S do Maca?

Czy można skonfigurować Maca z drukarką etykiet? Jak podłączyć drukarkę do systemu macOS? Dostajemy od Was wiele takich pytań, dlatego postanowiliśmy przygotować specjalne kompendium wiedzy na ten temat. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to najprostsza sprawa. W związku z tym specjalnie dla Was przeszliśmy przez konfigurację i zebraliśmy wszystkie ważne wskazówki, które pomogą przejść przez ten proces.

Czytaj więcej
pixel