Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Case Study

Jak drukować etykiety cenowe zgodne z dyrektywą Omnibus?

Ten wpis blogowy powstał w odpowiedzi na autentyczny problem, z jakim zwróciła się do nas nasza znajoma-Basia, prowadząca stacjonarny sklep odzieżowy. Jesteśmy pewni, że takim problemem boryka się więcej przedsiębiorców prowadzących sklep stacjonarny, dlatego tym wpisem odpowiadamy, jak w prosty i tani sposób kieszonkowe etykieciarki mogą pomóc w wypełnianiu obowiązków, które z nowym rokiem wprowadził szereg zmian w zakresie prawa konsumenckiego, w tym w zakresie prezentacji cen.

Czytaj więcej
Połączył miłość do psów z pomysłem na biznes.
W 2021 roku założył sklep na Allegro ze smakołykami i akcesoriami dla miłośników czworonogów. Stworzył go z myślą o potrzebach pupili i ich właścicieli, stawiając przy tym pierwsze kroki w świecie sprzedaży internetowej. Filip postanowił podzielić się wiedzą i nabytym już doświadczeniem w sferze budowania sprzedaży online. Zwraca uwagę na to, w co warto zainwestować na początku tej drogi. Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
Drukarka etykiet dla elektryka. Case study Automatyka Krzycha

Wykonuję instalacje elektryczne. Jestem elektrykiem, projektuję i wykonuję sieci i systemy IT, jaką drukarkę powinienem wybrać? Takie pytania bardzo często kierowane są do naszych ekspertów, dlatego uznaliśmy, że ten wątek zasługuje na osobny wpis na naszym blogu. Spieszymy zatem z odpowiedzią. Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że drukarka etykiet, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających specjalistów to Brother P-touch E550W. Uznaliśmy jednak, że studyjne prezentacje i filmy przedstawiające produkt, nie będą tak ciekawe i przekonujące, jak sprawdzenie drukarki E550W w środowisku pracy, do jakiego została zaprojektowana.

Czytaj więcej
Restauracja Steak House Evil
Pora taka, kiedy wszyscy powoli uciekamy myślami do wigilijnych potraw, takich jak kapusta z grochem czy barszcz z uszkami... My jednak zabierzemy Was w stronę historii o soczystych stekach, gdzie Szef Steak House EVIL Piotr “Timi” Piotrowski opowiada o projekcie, jaki zrealizowaliśmy i jak drukarki etykiet pomagają mu w organizacji pracy w biznesie gastronomicznym. Poczytajcie, co sam Szef ma do powiedzenia na ten temat :)
Czytaj więcej
pixel