Drodzy Klienci, informujemy, że w chwili obecnej mogą występować drobne problemy techniczne. Dziękujemy za wyrozumiałość!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etykiety do drukarek Brother QL / DK

  • z 2

Etykiety kompatybilne z drukarkami Brother QL, to etykiety DK. Oferują one szeroki zakres zastosowań - od etykietowania dokumentacji, drukowania etykiet kurierskich i adresowych, przez oznaczanie sprzętu, aż po identyfikatory dla gości i etykiety na produkty spożywcze.

Rodzaje etykiet DK

W ofercie dostępne są różne modele etykiet DK, które różnią się rozmiarem, materiałem wykonania oraz ilością etykiet na rolce. Szeroki wybór tych produktów zapewnia dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Etykiety wykonane są z papieru termicznego, dzięki czemu jedynym kosztem eksploatacji jest rolka etykiet. W ofercie mamy również etykiety foliowe. Więcej nt. technologii druku termicznego przeczytasz we wpisie Druk termiczny - czym się charakteryzuje i jakie ma zastosowania.

Etykiety DK z uchwytem i bez uchwytu

Etykiety DK są dostępne zarówno w wersji z uchwytem, jak i bez uchwytu - te ostatnie oferowane są przez markę Specmark. Taki wybór umożliwia optymalizację kosztów oraz dostosowanie do konkretnych wymagań drukarek. Oznacza to, że wystarczy zachować uchwyt z etykiet marki Specmark i dobrać do niego samą rolkę z eksploatacją.

pixel