• Etykiety do drukarek GoDEX

Posiadając drukarki do etykiet od firmy GoDex koniecznie musisz zaopatrzyć się w odpowiednie rolki z papierem do tworzenia etykiet. Na rynku znaleźć można wiele takich produktów, ale najważniejsze jest to, aby znaleźć odpowiedniej jakości papier, który spełni w stu procentach nasze oczekiwania. Dziś przedstawiamy doskonałej jakości etykiety do drukarek GoDex. Świetnie sprawdzają się one w wielu przedsiębiorstwach. Zamiast inwestować w niskiej jakości etykiety, warto wybrać produkt, który na pewno spełni nasze wymogi.


  • Rozpocznij od wyboru parametrów

Czym są etykiety do drukarek GoDex?

Drukarki produkowane przez firmę GoDex służą wiernie w wielu firmach. Są to produkty najwyżej jakości. Nowe modele umożliwiają drukowanie termiczne, którego efektem są czarno-białe nadruki oraz drukowanie termo transferowe, co pozwala na uzyskanie kolorowego nadruku na papierze. Przedstawione tutaj etykiety do takich drukarek wyróżniają się przede wszystkim tym, że są odporne na wilgoć oraz ścieranie. Etykieta wydrukowana na zaprezentowanym papierze wyróżnia się dużą wytrzymałością. Bez najmniejszych problemów wytrzyma trudne warunki, jakie czasami panują w magazynach.

Dlaczego warto wybrać te produkty?

Na rynku etykiet znaleźć można wiele produktów, których jakość pozostawia wiele do życzenia. Stosowanie zbyt niskiej jakości papieru skutkuje tym, że powstała na nim etykieta jest rozwiązaniem tymczasowym. Etykiety do drukarki GoDex to produkty, które gwarantują świetną czytelność nawet po dłuższym czasie od stworzenia etykiety. Tutaj trzeba zaznaczyć, że istnieją dwa rodzaje etykiet papierowych. Są nimi:

  • etykiety do druku termicznego;
  • etykiety do nadruku termotransferowego.

Pierwsze z tu wymienionych są raczej przeznaczone do tymczasowego zastosowania. Po jakimś czasie może dochodzić do zmniejszania czytelności nadruku na etykietach. Jednak sprawdzają się one doskonale do znakowania opakowań jednostkowych oraz zbiorczych. Etykiety tworzone termiczne powstają bardzo szybko co może znacznie usprawniać pracę w przedsiębiorstwie. Etykiety termiczne najczęściej powstają z papieru EKO i jeśli trwałość nadruku nie jest dla Ciebie szczególnie istotna to możesz wybrać rozwiązanie.

Etykiety do druku termotransferowego to rozwiązanie znacznie trwalsze. Do produkcji etykiet do drukarek GoDex, na których powstać ma wspomniany nadruk używa się białego, półprzezroczystego papieru TOP. W sprzedaży można spotkać także wersje matowe, błyszczące oraz półbłyszczące.

Postaw na jakość

Inwestując w etykiety do drukarek nie warto wybierać produktów z najniższej półki. Zwróć uwagę na to, że w jednej rolce może znaleźć się nawet 1000 etykiet i dlatego ważne jest, aby taka rolka prezentowała sobą doskonałą jakość. Takie właśnie produkty znajdziesz na tej stronie internetowej. Każdego dnia mnóstwo osób dokonuje u nas zakupu etykiet do drukarek GoDex. Znajdziesz tutaj również etykiety przeznaczone do innych drukarek oraz wersje, które mogą być niemalże uniwersalne i pasują do wielu modeli urządzeń do drukowania etykiet. Ta kompatybilność sprawia, że nasze produkty są jednymi z najchętniej kupowanych na rynku.