• Etykiety do drukarek Zebra

Drukarki do etykiet nie potrzebują tonerów czy innych tego typu materiałów eksploatacyjnych. Natomiast konieczne jest używanie odpowiedniegopapieru do drukowania etykiet. W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości etykiety do drukarek Zebra, które mogą pasować do wielu modeli nowoczesnych i nieco starszych drukarek. Poniżej znajduje się szczegółowy opis naszych produktów, które cieszą się wielką popularnością od bardzo dawna.


  • Rozpocznij od wyboru parametrów

Czym się kierować przy zakupie etykiet?

Obecnie dostępne w sprzedaży etykiety mogą być przeznaczone do drukowania termicznego lub też termotransferowego. Pierwsza ze wspomnianych metod jest tańsza, ale niestety etykiety powstające przy użyciu tej metody są mniej trwałe. W ofercie posiadamy jednak świetne etykiety do drukarek Zebra, które są wykorzystywane w różnych przedsiębiorstwach. W zależności od branży można zakupić różne rodzaje etykiet. Różnić się one mogą przede wszystkim wymiarami. Wybierając etykiety do drukarek produkowanych przez firmę Zebra warto wybierać produkty z klejem akrylowym. Takie etykiety świetnie przylegają do różnych powierzchni i dodatkowo, dzięki specjalnej powłoce ochronnej są one w stanie wytrzymać dłużej w dobrej kondycji.

Etykiety do drukarek Zebra  – Dlaczego warto kupować je u nas?

W naszym asortymencie posiadamy obecnie wiele wersji etykiet, które są kompatybilne z drukarkami Zebra. W zależności od Państwa potrzeb, można wybierać różne rozmiary rolek. W jednej rolce może znaleźć się od 300 do 4500 etykiet. Sporo tutaj zależy od rozmiarów tychże etykiet. To, co nas wyróżnia na tle konkurencji to fakt, że pomagamy naszym klientom w wyborze. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta i właśnie to procentuje. Dzięki temu, że doradzamy jakie etykiety wybrać to klienci chętnie ponownie korzystają z naszych usług.

Najróżniejsze rozmiary etykiet

Jeśli nie udało się Państwu znaleźć etykiet o pożądanych rozmiarach to warto się zgłosić do pracowników naszej firmy. Postarają się oni dołożyć wszelkich starań, aby dobrać odpowiedni produkt. Nasza firma zaopatruje firmy z różnych branż. Dominują tutaj firmy farmaceutyczne, kosmetyczne oraz chemiczne. Stale zwiększa się liczba klientów, którzy korzystają z naszych produktów. Etykiety do drukarek Zebra to jeden z wielu produktów, jakie można znaleźć w naszej ofercie. Na cenę oferowanych przez nas etykiet wpływają różne czynniki. Jednym z ważniejszych jest rozmiar etykiet. Dodatkowo cena może się zmieniać w zależności od kleju, jaki zastosowano w etykietach. W nowych rodzajach etykiet, jakie posiadamy w swojej ofercie zastosowano specjalne powłoki. Powlekane etykiety posiadają specjalną warstwę ochronną z wytrzymałego materiału. Etykiety tego typu doskonale sprawdzą się w miejscach, w których zachodzi ryzyko uszkodzenia nalepek. Takie etykiety doskonale nadają się do tworzenia bardzo szybkich wydruków.

Korzystając z naszych produktów mogą Państwo mieć pewność co do jakości. Oferujemy doskonałe etykiety, które nie blokują się w drukarkach. Świetną jakość naszych etykiet potwierdzają zadowoleni klienci, którzy korzystają z naszego asortymentu od lat.