Catering dietetyczny Catering dietetyczny już na stałe wpisał się w krajobraz naszej gastronomii. To nie tylko sposób na wygodne posiłki z dostawą pod wskazany adres, ale również plan na racjonalne żywienie, dostosowane do trybu życia i rodzaju wykonywanej pracy. Jak do diety pudełkowej przekonać nowych klientów? Po opracowaniu przepisów i receptur warto zwrócić uwagę na etykiety i opakowanie – które nie tylko zapewni porcji jedzenia solidne przechowywanie i bezpieczny transport, ale także stanie się najlepszą reklamą Twoich produktów i planów dietetycznych.

Jaka drukarka etykiet dla cateringu?

Wydrukowana i naklejona na pudełko ze smakowitą zawartością etykieta dodaje przesyłce profesjonalnego charakteru. Wszystkie niezbędne informacje, które należy przekazać klientowi, dzięki estetycznemu, odpornemu na wilgoć drukowi, są przedstawione w czytelnej i atrakcyjnej formie. Ale skąd mieć pewność, że zaprojektowany przez nas wydruk będzie się dobrze prezentował również po dotarciu do rąk klienta? Najlepiej wybrać etykieciarkę przeznaczoną dla branży gastronomicznej. Drukarka do etykiet Brother QL to sprawdzone urządzenie, które pozwala na oznakowanie każdego zamówienia w najbardziej efektywny sposób. Dzięki niej otrzymujemy wydruk na wybranym podkładzie, który nie wyblaknie pod wpływem światła, chemii czy temperatury, a także nie spłynie razem z deszczem.

Etykiety dla branży gastronomicznej — jakie są najlepsze?

Świeże składniki, jedyna w swoim rodzaju receptura – to ważne, ale równie istotna jest przejrzysta informacja na opakowaniu gotowego dania. Chodzi tu zarówno o merytoryczne dane, jak i walory graficzne. Wszak catering pudełkowy przeważnie zamawia ktoś świadomie stawiający na zdrowy styl życia, komu nie jest wszystko jedno, co znajduje się wewnątrz. Taki konsument poszukuje wiedzy na temat własnej diety, dlatego wyraźna i duża etykieta może zaważyć na tym, czy klient nadal będzie chciał sięgać po posiłki z danej firmy cateringowej. Dlatego aby nie dopuścić do utraty klientów, należy zadbać o wysokiej jakości wydruki. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie etykieta drukowana, którą zapewni specjalistyczna drukarka etykiet dla branży gastronomicznej.

Etykiety dla cateringu — zastosowanie.

Czytelne etykiety pomagają usprawnić pracę w procesie logistycznym, a czas w tej branży odgrywa przecież ogromne znaczenie. Przy większej ilości porcji do spakowania wyraźne informacje takie jak numer zamówienia lub data z godziną przygotowania posiłku pozwolą wprowadzić porządek wewnątrz firmy i uniknąć pomyłek, przez które niezadowolony klient może zrezygnować z cateringu. Ponadto trwała naklejka na opakowanie ułatwi dostawę pod każdy adres lub przypomni o porze dostarczenia posiłku.

Etykiety dla cateringu a budowanie marki

Atrakcyjny wygląd etykiet wpływa na odbiór usługi przez klientów. Jeśli w swoim biznesie stawiamy na niezawodność dostaw, punktualność, niepowtarzalny smak i walory dietetyczne, profesjonalna etykieta do diety pudełkowej zepnie klamrą wszystkie atuty oferty. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie gotowych, kolorowych etykiet do drukarki z logo firmy, hasłem reklamowym lub innymi elementami identyfikacji wizualnej. Jako specjaliści ze Strefy Drukarek chętnie wysłuchamy Waszych oczekiwań i propozycji, po czym przygotujemy indywidualny projekt firmowej naklejki do drukarki etykiet.

etykiety dla cateringu

Oryginalna i wytrzymała etykieta jako element strategii marketingowej

Etykieta na opakowaniu jest prawdziwym nośnikiem reklamowym i najlepiej działającą wizytówką cateringu. Dzięki profesjonalnie wydrukowanej naklejce z obrandowaniem doskonały smak i zapach dań od razu będzie się kojarzył z konkretnym znakiem na pudełku. Etykieta z logo jest skuteczniejsza i tańsza od zamawiania opakowań z nadrukami czy folderów dostarczanych z przesyłką. Wystarczy uzupełnić grafikę zmiennymi danymi zamówienia - w ten sposób każda dostawa będzie jednocześnie realizacją strategii marketingowej.