Catering dietetyczny już na stałe wpisał się w krajobraz naszej gastronomii. To nie tylko sposób na wygodne posiłki z dostawą pod wskazany adres, ale również plan na racjonalne żywienie, dostosowane do trybu życia i rodzaju wykonywanej pracy. Jak do diety pudełkowej przekonać nowych klientów? Po opracowaniu przepisów i receptur warto zwrócić uwagę na opakowanie – które nie tylko zapewni porcji jedzenia solidne przechowywanie i bezpieczny transport, ale także stanie się najlepszą reklamą Twoich produktów i planów dietetycznych.

Wszystkie ważne informacje na estetycznym nośniku

Wydrukowana i naklejona na pudełko ze smakowitą zawartością etykieta dodaje przesyłce profesjonalnego charakteru. Wszystkie niezbędne informacje, które należy przekazać klientowi, dzięki estetycznemu, odpornemu na wilgoć drukowi, są przedstawione w czytelnej i atrakcyjnej formie. Drukarka do etykiet Brother QL to najprostszy, a zarazem najbardziej efektywny sposób na oznakowanie dla każdego zamówienia. Dzięki niej otrzymacie Państwo wydruk na wybranym podkładzie, który nie wyblaknie pod wpływem światła, chemii czy temperatury, a także nie spłynie razem z deszczem.

Etykiety dla cateringu – konsument nie kupuje kota w worku.

Świeże składniki, jedyna w swoim rodzaju receptura – to ważne, ale równie istotna okazuje się przejrzysta informacja. Chodzi tu zarówno o merytoryczne dane, jak i walory graficzne. Wszak catering pudełkowy zamawia przeważnie ktoś świadomie stawiający na zdrowy styl życia, komu nie jest wszystko jedno, co znajduje się wewnątrz opakowania. Taki konsument będzie poszukiwał wiedzy na temat własnej diety, dlatego warto założyć, że przejrzysty zestaw informacji to konieczny aspekt podczas dostarczania posiłku. Najlepszym rozwiązaniem będzie etykieta drukowana, łatwa do błyskawicznego uzyskania dzięki specjalistycznemu urządzeniu.

Opis zawartości pudełka to także lepsza logistyka.

Dla Państwa czytelna etykieta to również duże wsparcie w kontaktach z klientami. Przy większej ilości zamówień wyraźne informacje, takie jak numer zamówienia lub data z godziną pozwolą usprawnić logistykę własnych usług. Trwała naklejka na opakowanie ułatwi dostawę pod każdy adres lub przypomni o porze dostarczenia posiłku.

Etykiety dla cateringu? Pokaż swoją markę.

Atrakcyjny wygląd etykiet wpływa na odbiór usługi przez klientów. Jeśli stawiacie Państwo na niezawodność dostaw, punktualność, niepowtarzalny smak i walory dietetyczne, profesjonalna etykieta do diety pudełkowej zepnie klamrą wszystkie atuty Waszej propozycji. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie gotowych, kolorowych etykiet do drukarki z logo firmy, hasłem reklamowym lub innymi elementami identyfikacji wizualnej. Chętnie wysłuchamy Waszych oczekiwań i propozycji, po czym przygotowujemy indywidualny projekt firmowej naklejki do drukarki etykiet.

etykiety dla cateringu

Najlepsza wizytówka z Twoim logo.

W ten sposób etykieta staje się prawdziwym nośnikiem reklamowym i najlepiej działającą wizytówką cateringu. Dzięki profesjonalnie wydrukowanej naklejce z obrandowaniem doskonały smak i zapach Waszych dań od razu będzie się kojarzył z konkretnym znakiem na pudełku. Etykieta z logo jest skuteczniejsza i tańsza od zamawiania opakowań z nadrukami czy folderów dostarczanych z przesyłką. Wystarczy uzupełnić grafikę zmiennymi danymi zamówienia - w ten sposób każda dostawa będzie jednocześnie realizacją strategii marketingowej.