Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Zmiana języka

Taśmy DYMO Rhino - podział i zastosowanie

2020-04-09

Poniższa rozpiska w przystępny sposób tłumaczy różnice pomiędzy taśmami DYMO Rhino. Dzięki niej dowiesz się jakie taśmy najpieje sprawdzą się do zadania jakie masz do wykonania.

Taśmy winylowe

Sprawdzą się w ekstremalnych warunkach. Etykiety są odporne na wilgoć, promieniowanie UV i substancję chemiczne. Polecane do oznaczania w pomieszczeniach oraz na zewnątrz. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej oznaczone obszary zawsze będą dobrze widoczne i czytelne.

Taśmy elastyczne nylonowe

Idealnie sprawdzą się do oznaczania kabli i zakrzywionych, chropowatych powierzchni. Wykorzystywane do tworzenia flag trwale przylegną do przewodów i kabli. Podczas oznaczania nierównych, chropowatych powierzchni możemy mieć pewność, że taśmy będą ściśle przylegać.

Taśmy poliestrowe

Taśmy przeznaczonego do trwałego znakowania najbardziej wymagających powierzchni. Charakteryzują się wytrzymałością w ekstremalnych warunkach, odpornością na ścieranie oraz działaniem niesprzyjających warunków atmosferycznych i środków chemicznych.

Rurki termokurczliwe

Przeznaczone do trwałego i prostego znakowania kabli. Współczynnik kurczenia 3:1 gwarantuję trwałe przyleganie do oznaczanych kabli i przewodów. Rekomandowana szerokość rurki dla średnicy przewodu:

   6mm dla przewodu ø1.2mm - ø2.3mm
   9mm dla przewodu ø1.7mm - ø3.7mm
   12mm dla przewodu ø3mm - ø5.1mm
   19mm dla przewodu ø4.6mm - ø8.7mm
   24mm dla przewodu ø6mm - ø11mm

Jak wybrać odpowiednie taśmy przemysłowe DYMO Rhino

Wszystkie taśmy przemysłowe DYMO® są zgodne z RoHS.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020
pixel